منوی دسته بندی

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا

ادر این متن از سایت میهن سرپ می‌ خواهیم درباره هزینه تولید محتوا با شما صحبت کنیم،که آیا تولید محتوا چقدر هزینه بردار است و باید بابت چه نوع محتوایی هزینه بپردازیم و اصلاً قرار است تولید محتوا برای ما چه کارهایی را انجام دهد.

تولید محتوا انواع مختلفی دارد.مثل تولید محتوای متنی یا ویدیویی، اما در این مقاله ما سعی داریم درباره‌ محتوای متنی صحبت کنیم و از جهت‌ های مختلفی درباره هزینه تولید محتوای متنی به شما توضیح دهیم.

قیمت تولید محتوا بر چه اساسی است؟

قیمت تولید محتوا براساس کیفیت آن و نوع موضوعی آن محتوا بررسی و قیمت‌گذاری می‌شود،مادر میهن سرپ سعی می‌کنیم که مقاله و محتوای با کیفیت و قیمتی ارزان به مشتریان و مخاطبان خود عرضه کنیم.

قیمت فعلی تولید محتوایی میهن س پ ۷۰ تومان به ازای هر کلمه است. مثلاً اگر شما یک مقاله ۱۰۰۰ کلمه‌ای بخواهید قیمت آن ۷۰۰۰۰ تومان می شود.

تعرفه تولید محتوا.

تعرفه تولید محتوا و هزینه تولید محتوا برای سایت بستگی به استراتژی شما دارد که می‌خواهید قیمت تولید محتوای شما برای وب‌ سایت تان چقدر شود، و چقدر می‌خواهید بابت دستمزد تولید محتوا برای وب‌ سایت تان کنار بگذارید.در هر سایتی و در هر مرجعی قیمت مقاله‌ نویسی و هزینه نگارش مقاله و هزینه نوشتن مقاله فارسی متفاوت است ولی ما در میهن سرپ تمام تلاش خود را کردیم که محتوایی با کیفیت و ارزان به شما ارائه دهیم.

معیار های کیفیتی میهن سرپ برای تولید محتوا.

میهن سرو معیارها و فاکتورهای بسیار زیادی برای تولید محتوای خود قرار داده است مثلاً وقتی شما یک محتوا از بی‌همسر می‌خرید آن فرایند یکسان و استانداردی را طی می‌کند که مقاله شما با بهترین کیفیت به شما تقدیم شود ما در ادامه این مسیر را برای شما ترسیم می‌کنه.

۱-ثبت سفارش توسط شما

۲-چک کردن موضوع مقاله

۳-ارجاع به نویسنده متخصص

۴-تکمیل مقاله و ارسال آن به ویراس دار

۵-گرفتن ایرادات احتمالی مقاله

۶-تایید استاندارد های سئو

۷-ارسال مقاله به مشتری

مقاله شما پس‌ از ثبت سفارش تمام این مراحل را طی می‌کند تا با کیفیتی بالا و موردپسند شما واقع شود.

ایتاندارد های میهن سرپ در تولید محتوا.

۱-تمام مقالات از نظر یونیک بودن و غیر کپی بودند توسط ویراستار میهن سرپ تأیید و برسی می‌شود.

۲- تمام مقالات از نظر استاندارد های سئو توسط ویراستار تأیید می‌شود.

۳-مقالات از نظر خوانایی و روان بودن خوانایی بررسی می‌شود.

۴-مقاله از نظر عوامل نگارشی مثل ویرگول یا پرانتز یا نقطه یا خط تیره و دیگر اشکال نگارشی بررسی می‌شود.

۵-مقاله از نظر بار علمی و واقعیت بار محتوایی مقاله بررسی می‌شود.

تخفیف ویژه میهن سرپ.

شما اگر می‌خواهید تعداد زیادی مقاله خریداری کنید یا می‌خواهید نیاز روزانه یا ماهانه وب‌ سایت خود را از لحاظ محتوایی و مقالات تهیه کنید می‌توانید با مشاوران میهن سرپ صحبت کنید تا یک تخفیف ویژه برای شما عزیزان در نظر بگیرند تا شما بتوانید به‌ راحتی تولید محتوای وب‌ سایت خود را ادامه دهید.

مدیر سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =