منوی دسته بندی

نحوه گذاشتن تبلیغات در گوگل

نحوه گذاشتن تبلیغات در گوگل

یکی از پر جستجوترین موتورهای جستجو در دنیای وب، گوگل است. این مورد را می توان از جستجوهای روزانه خود نیز متوجه شد زیرا همه ما برای یافتن پاسخ بسیاری از سوالات خود، گوگل را انتخاب می کنیم‌. این موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد بخواهند در مورد نحوه گذاشتن تبلیغات در گوگل اطلاعاتی را کسب نموده و خدمات و یا محصولات خود را در این بستر تبلیغ نمایند. در این مطلب به بررسی این موضوع می پردازیم تا با نحوه گذاشتن تبلیغ در گوگل آشنا شوید.

اهمیت گذاشتن تبلیغات در گوگل

گذاشتن تبلیغات در گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای اینکه به درک صحیحی از این موضوع برسید به مثالی که در ادامه ارائه می دهیم توجه کنید. بر فرض مثال شما می خواهید یک سایت برای ارائه محصولات خود داشته باشید تا در فضای آنلاین به جذب مشتری بپردازید. حال برای آنکه یک طراح سایت پیدا کنید تا سایت شما را در زمان کوتاهی طراحی نماید، عبارت طراحی سایت فوری را در گوگل سرچ می کنید.

تعدادی سایت برای شما پیدا می شود اما شما به اولین و دومین لینک توجه بیشتری خواهید داشت و اعتمادتان به این دو لینک نیز بیشتر خواهد بود. حال فردی که طراحی سایت را به طور حرفه ای انجام می دهد و فرصت پرداختن به سایت خود را نداشته تا در لینک های ابتدایی قرار گیرد پس در بین سایت های اول گوگل دیده نخواهد شد.

در چنین شرایطی تعداد مشتری های وی کاهش خواهد یافت و برای بهتر دیده شدن باید با نحوه گذاشتن تبلیغات در گوگل آشنا شود. بدین شکل وی می تواند مشتریان بیشتری جذب کرده و به ارائه خدمات به افراد بیشتری بپردازد. اگر شما هم می خواهید محصول و خدمات خود را به صورت آنلاین به افراد بیشتری معرفی کنید پس می توانید با کلیک بر روی تبلیغ در گوگل اطلاعات بیشتری در این راستا بدست آورید‌.

مزایای گذاشتن تبلیغات در گوگل

گذاشتن تبلیغات در گوگل مزایای بسیاری دارد و به همین دلیل روزانه افراد زیادی این روش را انتخاب می کنند. ما در این بخش به بررسی این مزایا می پردازیم پس مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید.

۱- اندازه گیری دقیق نتایج

نحوه گذاشتن تبلیغ در گوگل ممکن است برای شما کمی مبهم باشد اما پس از یکبار اجرا کردن آن و در نظر گرفتن اندازه گیری دقیق نتایج برای استفاده مجدد از گوگل ادز ترغیب می شوید. در واقع شما پس از انجام تبلیغات تلویزیونی و یا سئو ممکن است نتوانید دقیقا متوجه شوید که از چه طریقی ترافیک سایت بالا رفته اما گوگل ادورز به شما می گوید که دقیقا از کدام بخش ورودی بیشتری گرفته اید و کدام تبلیغ بازدهی چندانی ندارد.

۲- استفاده از افزونه های گوناگون

پس از مشخص کردن تبلیغ می توانید اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس کارخانه و یا آدرس سایت را به تبلیغ خود اضافه کنید. بدین شکل کاربران پس از گذاشتن تبلیغات در گوگل و مشاهده آن می توانند به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار کنند. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید و با آگاهی بیشتری عمل کنید پس بر روی تبلیغات گوگل ادوردز کلیک کنید.

مدیر سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 14 =