منوی دسته بندی

طراحی وب سایت چیست و چه مراحلی دارد؟

طراحی وب سایت چیست و چه مراحلی دارد

دنیا همیشه در حال پیشرفت است و امروزه بیشتر کسب‌ و کارها در فضای اینترنت حضور دارند، و خیلی از افراد نیز می‌خواهند فضای قدیمی و سنتی کسب‌ و کار خود را وارد فضای مجازی و اینترنت کنند، و نیاز به یک وب‌ سایت خوب دارند و خیلی‌ ها می‌خواهند وارد شغل طراحی وب‌ سایت شوند، این مقاله از وب‌ سایت میهن سرپ به درد هر دو این گروه افراد می‌خورد و سوال‌ های زیادی درباره طراحی وب‌ سایت و طراحی وب‌ سایت چگونه است و ازین جور قبیل سوال ها را در این مقاله از ریز تا درشتش پاسخ می‌دهیم.

طراحی وب‌ سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیست و چه مراحلی دارد؟طراحی وب‌ سایت به ساخت و طراحی یک پایگاه اینترنتی که برای اطلاع‌ رسانی یا ارائه خدمات و محصولات ساخته می شود وبسایت میگویند.

طراحی و پروسه اجرایی و یک وب‌ سایت از لایه‌ ها و پارامتر های مختلفی بهره‌ برداری می‌کند. مثل بخش کد نویسی و بخش گرافیکی وب‌ سایت و بخش رابط کاربری و موارد فنی دیگر که لازمه داشتن یک وب‌ سایت است.

سابقه و تارخچه طراحی وب سایت

تیم برنرزلی مخترع وب‌ سایت است، و در سال ۱۹۹۱ اولین وب‌ سایت خود را احداث کرد و نام خود را به‌ عنوان مخترع وب‌ سایت به‌ جا گذاشت. در این وب‌ سایت هیچ‌ گونه رنگ و گرافیکی بکار نرفته بود و یک سایت متنی و کاملاً ساده بود و هنوز نیز در دسترس است.(منبع)

طراحی سایت چگونه است؟

سوال خیلی از افراد این است که آیا طراحی سایت چگونه است؟ وباید گفت که طراحی یک وب‌ سایت نیاز به دانش طراحی سایت دارد و شما با کسب آموزش و مراحلی که مورد نیاز است و بدست آوردن تجربه می‌توانید یک طراح وب‌ سایت خبره شوید. ما در ادامه همین مقاله مراحل طراحی وب‌ سایت را نیز به‌ صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد که اگر یک موقعی خواستید وارد این کسب‌ و کار شوید با یک دید بازتری به این موضوع فکر کنید و تصمیم نهایی خود را بخواهید بگیرید.

وب دیزاین چیست؟

معنی انگلیسی طراحی سایت وب دیزاین است.

طراحی وب سایت به درد چه کسانی میخورد؟

طراحی وب‌ سایت به درد افرادی می‌خورد که به دو دسته تقسیم می‌شوند، طراحی وب‌ سایت برای افرادی است که می‌خواهند یک حرفه‌ای جدید را بیاموزند و افرادی که دنبال یک شغل با یک حقوق مناسب می‌گردم یا حتی افرادی که به‌عنوان شغل دوم یا دنبال شغل دوم هستند می‌توانند شغل طراحی سایت را انتخاب کنند.

اما وب‌ سایت یک مسئله‌ای است که  می‌توان گفت هر کسب‌ و کاری به آن نیاز دارد و وب سایت‌ها انواع مدل دارد که ما در یک مقاله دیگر از سایت میهن سرپ درباره آن صحبت کردیم هر کسی که کسب‌ و کاری دارد باید یک وب‌ سایت نیز داشته باشد می‌توانید در وب‌سایت خود محصولی را بفروشد یا محصولی را ارائه دهد یا خدماتی ارائه دهد یا محصولات خود را به نمایش بگذارد یا حتی برند شخصی خود را نیز داشته باشد.

آیا برای داشتن وب سایت باید طراحی سایت بیاموزیم؟

قطعاً خیر، شما اگر نیاز به یک وب‌ سایت دارید می‌توانید خیلی راحت سفارش طراحی سایت خود را از طریق وب‌ سایت ها و شرکت‌ هایی که وجود دارند انجام دهید و به‌ راحتی وب‌ سایت موردنظر خود را که با معیارهای شغلی و کسب‌ و کار شما مطابقت دارد را برای شما طراحی کرده و تحویل شما دهند.

این محتوا ادامه دارد

مدیر سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 5 =