منوی دسته بندی
خدمات و سفارش تولید محتوا در میهن سرپ

 امروزه تولید محتوای یونیک و سئو شده بسیار پر اهمیت است،چون‌که موتورهای جستجوگر مانند گوگل مثل قبل به هر محتوایی رتبه بالا و برتر نمی‌ دهند و یک محتوای استاندارد و مفید و یونیک و نوشته‌ شده براساس استانداردهای سئو بسیار می‌تواند برای سایت‌ ها و کسب‌ و کارهای شما اهمیت داشته باشد. 

 

 جز این موارد امروزه تولید محتوای حرفه‌ای می‌تواند باعث افزایش ورودی سایت شما شده و در نهایت باعث افزایش مشتری‌ های سایت شما شود و باعث تقویت برندینگ کسب‌ و کار شما نیز می‌شود. مادر میهن سرپ تمام سعی خود را می‌کنیم، تا بهترین و استانداردترین محتوای یونیک و سئو شده را به شما با بهترین قیمت تحویل دهیم.

محاسبه هزینه و ثبت سفارش تولید محتوا

دو ستونه
عمودی
افقی

تعداد کلمه

محاسبه گر محتوا

{{ item.label }} {{ item.converted }}
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
روش پرداخت: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

ویژگی‌ های تولید محتوای میهن سرپ

محتوای خوب دارای مشخصات زیر است:

تولید محتوا براساس ساختارهای سئو

میهن سرپ تمام تلاش خود را می‌کند که در زمینه تولید محتوایی یونیک سئو شده از تازه‌ ترین اطلاعات و داده‌ های جدید سئو استفاده کند، تا بهترین نتیجه را بتوانید در روند افزایش رتبه سایت خود و روند بهبود سئو سایت خودتان ببینید.

نویسنده‌ های متخصص

تمام نویسنده‌های میهن سرپ یا سئو کار هستند یا آشنایی با سئو دارند و مسلط به تدوین و نوشتن مقالات و متن‌ های سئو شده دارند.

کاربر پسند بودن محتوا

میهن سرپ تمام تلاش خود را می‌کند که در موضوع مقاله پیشنهادی شما براساس خواست و نیاز مخاطب بنویسد تا کاربر که وارد مقاله شما می‌شود رضایت داشته باشد.و هم نظر موتورهای جستجوگر مانند گوگل را جلب کند. ند.

قیمت مناسب به نسبت کیفیت

میهن سرپ همیشه به فکر کاربران خود است، و می‌خواهد محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب و رقابتی و مقرون‌ به‌ صرفه عرضه کند

روند تولید محتوا در میهن سرپ

 ما‌ یک روند مشخص برای تولید محتوا داریم و هر کسی وقتی سفارش تولید محتوا ثبت می‌کند این مراحل را محتوای آن طی خواهد کرد. 

 ابتدا شما بعد از ثبت سفارش و نهایی کردن آن سفارش شما در حال بررسی است، در گام بعدی به بخش مربوطه که نویسنده آن آشنایی با موضوع مقاله شما دارد ارسال میشود، پس‌ از نوشتن مقاله توسط نویسنده متخصص بدست ویراستار ارائه می‌شود تا مشکلات نگارشی و یونیک بودن و استاندارد بودن آن مقاله را تأیید کند و بعد آن مقاله به شما ارجاع می‌شود و پس‌از بازبینی توسط شما و تأیید از طرف شما و رفع مشکلات احتمالی که هست این روند ادامه پیدا میکند.

میهن سرپ چه محتوایی تولید می‌کند؟

محتوای تألیفی و سئو شده

محتوای تألیفی و سئو شده میهن سرپ را می‌توانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از طریق همین صفحه تهیه و سفارش دهید.

محتوای محصولات شما

شما می‌توانید برای محصولاتی که می‌خواهید در سایت خود قرار دهید توضیحات تخصصی و کاربر پسند براساس همان محصول را درخواست کنید.

محتوای رپورتاژ آگهی

شما می‌توانید متن تخصصی رپورتاژ آگهی‌های خود را به دست متخصصان میهن سرپ بسپارید تا بهترین نتایج را برای خودتارن رقم بزنید

محتوا برای بازاریابی

شما می‌توانید محتوای وبلاگ سایت خود را برای بازاریابی محصولات خود به‌ صورت تخصصی به میهن سرپ بسپارید

پکیج های تولید محتوا میهن سرپ

با بیشترین تخفیف

پکیج 100،000 کلمه ای

پکیج 50،000 کلمه ای

پکیج 20،000 کلمه ای

تهیه محتوای ریپورتاژ

مهمترین روش لینک سازی

نظرات مشتریان تولید محتوا

سوالات متداول در تولید محتوا

 قیمت محتوا براساس تعداد کلمه کلیدی حساب می‌شود و هر چه تعداد کلمه محتوای شما بیشتر باشد بر همان اساس نیز قیمت آن افزایش می‌یابد.

درحال‌حاضر خیر،در بین طول محتوا هیچ تفاوت قیمتی وجود ندارد محتوای مقاله و رپورتاژ و محتوای سئو شده تفاوت قیمتی وجود ندارد

 تولید محتوا امروزه برای تمام سایت‌ ها مهم است و خصوصاً سایت‌ هایی که در روند سئو هستند و می‌تواند تولید محتوا بسیار در بهبود روند سئو وب‌ سایت شان برای آن‌ ها تأثیر مثبتی داشته باشد.

 تولید محتوا اصول بسیار زیادی دارد تا بتواند به نتایج درخشانی برسد،مثل رضایت کاربران شما و ارتقای مقالات در موتورهای جستجوگر مثل گوگل. هرکی این اصول و قواعد تولید محتوا را نمی‌داند و به آن مسلط نیست، و حتماً افراد متخصص و کارشناسان تولید محتوا باید یک مقاله خوب تولید کنند. 

مشاوره رایگان و ثبت سفارش طراحی سایت

از طریق فرم زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید

جهت ثبت سفارش خدمات می توانید فرم روبرو را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند یا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

میهن سرپ

تلفن تماس:

09360739213 _ 09115946275

میهن سرپ

فرم ثبت سفارش خدمات