منوی دسته بندی

تبلیغات گوگل ادوردز یا گوگل ادز چیست

امروزه روش‌ های تبلیغاتی بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام دارای یک سری از مزایایی هستند. ولی روش تبلیغاتی که با صرف هزینه منطقی و سودآوری مناسب همراه باشد نسبتاً می‌شود گفت زیاد نیستند، اما تبلیغات گوگل ادوردز یا گوگل ادز یکی از بهترین روش‌‌ های تبلیغاتی در سرتاسر جهان است که شما می‌توانید با استفاده ازش این روش به‌ سادگی محصولات یا خدماتی که دارید را به مشتریان و افرادی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند نمایش دهید.

ساز کار گوگل ادز چگونه است؟

اگر شما قصد تبلیغات گوگل را دارید حتماً باید این مقاله را بخوانید، تا متوجه دقیق موضوع شوید که سازوکار گوگل چگونه است یا اصلاً باید به سمت تبلیغات گوگل برویم یا خیر.

ساز و کار گوگل ادز به‌ گونه‌ای است که شما وقتی می‌خواهید به آن یک تبلیغی دهید اول باید سایت شما واجد شرایط باشد، و سپس کلمات کلیدی که می‌خواهید سایت شما در آن نمایش‌ داده‌ شود را مشخص می‌کنید و پس‌ از شارژ اکانت گوگل ادز خودتان، شروع روند تبلیغات سایت شما در کلمات کلیدی مشخص شده نمایش داده می‌شود.و اگر هر کسی که آن کلمه را سرچ کند در گوگل سایت شما یکی از سایت‌ های نمایش داده‌ شده به آن کاربر گوگل است که امکان دارد پس‌ از دیده شدن سایت شما بر روی سایت شما کلیک کند و وارد سایت شما شود.

چیدمان صفحه سرپ گوگل چگونه است؟

چیدمان صفحه گوگل به‌ گونه‌ای است که از تبلیغات و نتایج طبیعی تشکیل شده‌ است در صفحه گوگل معمولاً ده نتیجه طبیعی وجود دارد. یعنی سایت هایی که در گوگل به‌ صورت طبیعی بالا آمده‌اند یا سایت خود را با خدمات سئو سایت بالا آورده اند و سایت هایی که با گوگل ادز در آن صفحه حضور دارند.

این مقاله ادامه دارد

مدیر سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =