منوی دسته بندی

الگوریتم های گوگل

الگوریتم های گوگل

گوگل همیشه سعی دارد که وقتی مخاطبش سرچی را انجام می‌دهد به بهترین شکل ممکن و با کیفیت ترین شکل ممکن پاسخ سرچ آن را دهد. و بهترین نتایج را به آن نمایش دهد، برای همین گوگل دائماً با بروزرسانی هایی که انجام می‌دهد و با الگوریتم‌ هایی که معرفی می‌کند سعی در افزایش کیفیت نتایج گوگل دارد.

وظیفه الگوریتم ها در گوگل چیست؟

الگوریتم های گوگل وظایف بسیار مهمی دارند.  هدف از ساخت این الگوریتم‌ ها افزایش کیفیت در نتایج گوگل است، و الگوریتم‌ ها سیستم‌ های به‌ شدت پیچیده‌ای هستند که به گوگل کمک می‌کنند که بهترین نتایج را پس‌ از سرچ کاربر به آن‌ ها نمایش دهد.

معرفی الگوریتم های گوگل

ما در ادامه از این مقاله می‌خواهیم تمام الگوریتم های گوگل را به شما معرفی کنیم، و درباره آن‌ ها توضیحات مختصری نیز بدهیم تا شما با آشنایی با این الگوریتم‌ ها بتوانید سازوکار این‌ الگوریتم ها را متوجه شوید و در روند سئو وب‌ سایت خود و کار با گوگل این مسائل را رعایت کنید. همراه ما باشید با این مقاله از وب‌ سایت میهن سرپ با عنوان الگوریتم‌ های گوگل.

الگوریتم پیج رنک Google PageRank Algorithm

الگوریتم پیج رنگ در سال ۱۹۹۸ راه‌اندازی شد و یکی از اولین الگوریتم‌ های گوگل است.(منبع)

الگوریتم پیج رنک یکی از الگوریتم های مهم برای رتبه‌ بندی سایت‌ ها بود، که اگر از صفحه‌ای یا از هر جایی لینکی به سایتی یا دامنه ای داده می‌شد، آن لینک را بررسی می‌کرد و به آن سایت که لینک را گرفته بود رتبه می‌داد و هر سایتی که معمولاً لینک بیشتری دریافت می‌کرد رتبه بیشتری به آن می‌داد.

و پس‌ از مدتی گوگل الگوریتم پیج رنک را برای جلوگیری از بک لینک‌ های پولی و لینک‌ های ساختگی توسعه داد که با این مدل لینک‌ ها مبارزه کند و آن‌ ها را شناسایی کند.

این مقاله ادامه دارد

مدیر سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سیزده =